Tidsskjema Pingvinlekene 2018

 

Pingvinlekene 2018 tidsskjema lørdag pdf

Pingvinlekene 2018 tidsskjema søndag pdf

 

Tidsskjema løp lørdag 10. februar

Start Klasse Øvelse Avkrysning
10:00 FU 60 m
10:15 G-7 60 m
10:20 G-8 60 m
10:30 G-9 60 m
10:45 J-7 60 m
10:50 J-8 60 m
11:00 J-9 60 m
11:15 J-18/19 60 m
11:15 KS 60 m
11:20 MS 60 m 10:35
11:25 G-18/19 60 m 10:40
11:35 J-17 60 m 10:50
11:40 G-17 60 m 10:55
11:45 J-16 60 m 11:00
11:50 G-10 60 m
12:10 G-16 60 m 11:25
12:15 G-15 60 m 11:30
12:25 J-13 60 m 11:40
12:35 G-14 60 m 11:50
12:40 J-14 60 m 11:55
12:50 J-15 60 m 12:05
12:55 G-13 60 m 12:10
13:05 G-12 60 m 12:20
13:20 J-12 60 m 12:35
13:35 J-10 60 m
13:50 G-11 60 m 13:05
14:00 J-11 60 m 13:15
14:40 G-17/MS-B 1500 m 13:55
14:50 MS – A 1500 m 14:05
15:00 J13-16 1500 m 14:15
15:10 J17/KS 1500 m 14:25
15:20 G13 1500 m 14:35
15:30 G14 1500 m 14:45
15:40 G15/16 1500 m 14:55
16:00 G17 200 m 15:15
16:10 G18/19 200 m 15:25
16:20 MS 200 m 15:35
16:30 J-14 200 m 15:45
16:45 J-17 200 m 16:00
16:50 J18/19 200 m 16:05
16:55 G-14 200 m 16:10
17:05 G-16 200 m 16:20
17:15 J-13 200 m 16:30
17:30 G-13 200 m 16:45
17:40 J-15 200 m 16:55
17:50 G-15 200 m 17:05
18:00 J-16 200 m 17:15
18:20 G-10 600 m
18:25 J-10 600 m
18:30 J-11 600 m 17:45
18:35 G-12 600 m 17:50
18:40 J-12 600 m 17:55
18:45 G-11 600 m 18:00

 

Tidsskjema teknisk lørdag 10. februar

Start Klasse Øvelse Info Grop/matte
10:00 G-10 Kule 2,0kg
10:00 G-10 Stav
10:00 G-11 Stav
10:00 G-12 Stav
10:00 G-13 Stav
10:00 G-14 Stav
10:00 G-15 Stav
10:00 G-16 Stav
10:00 G-17 Stav
10:00 G-18/19 Stav
10:00 MS Stav
10:00 J-10 Stav
10:00 J-11 Stav
10:00 J-12 Stav
10:00 J-13 Stav
10:00 J-14 Stav
10:00 J-15 Stav
10:00 J-16 Stav
10:00 J-17 Stav
10:00 J-18/19 Stav
10:00 KS Stav
10:00 J-14 Lengde Grop 3
10:00 J-10 Lengde Satssone Grop 1
10:00 J-11 Lengde Satssone Grop 2
10:45 FU Kule 2,0kg
11:00 G-14 Lengde Grop 2
11:30 J-10 Kule 2,0kg
11:30 FU Lengde u/t Grop 2
11:45 G-7 og G-8 Lengde Satssone Grop 3
11:45 J-7 Lengde Satssone Grop 1
12:15 J-11 Kule 2,0kg
12:15 J-8 Lengde Satssone Grop 1
12:15 J-16 Lengde Grop 2
12:15 J-17 Lengde Grop 2
12:15 J-18/19 Lengde Grop 2
12:45 J-9 Lengde Satssone Grop 1
12:45 G-9 Lengde Satssone Grop 3
13:45 G-12 Kule 3,0kg
14:15 G-15 Kule 4,0kg
14:15 G-16 Kule 5,0kg
14:15 G-17 Lengde Grop 3
14:15 G-18/19 Lengde Grop 3
14:15 MS Lengde Grop 3
14:45 J-13 Høyde Matte 2
15:00 J-12 Lengde Grop 3
15:15 G-11 Kule 2,0kg
15:15 J-15 Høyde Matte 3
15:15 G-13 Høyde Matte 3

Tidsskjema løp søndag 11. februar

Start Klasse Øvelse Avkrysning
10:00 G-11 60 m hekk 09:15
10:10 J-11 60 m hekk 09:25
10:15 G-12 60 m hekk 09:30
10:20 J-12 60 m hekk 09:35
10:30 G-13 60 m hekk 09:45
10:35 J-13 60 m hekk 09:50
10:40 J-14 60 m hekk 09:55
10:45 J-15 60 m hekk 10:00
10:45 J-16 60 m hekk 10:00
10:50 J-17 60 m hekk 10:05
10:55 G-14 60 m hekk 10:10
11:00 G-15 60 m hekk 10:15
11:00 G-16 60 m hekk 10:15
11:00 J-18/19 60 m hekk 10:15
11:00 KS 60 m hekk 10:15
11:05 G-16 60 m hekk 10:20
11:10 G-17 60 m hekk 10:25
11:10 G-18/19 60 m hekk 10:25
11:10 MS 60 m hekk 10:25
11:30 G7 40 m
11:30 G8 40 m
11:35 G9 40 m
11:45 G10 40 m
11:55 J7 40 m
12:00 J8 40 m
12:05 J9 40 m
12:10 J10 40 m
13:00 FGP 200 m
13:10 G-10 200 m
13:30 J-10 200 m
13:45 G-11 200 m 13:00
14:05 J-11 200 m 13:20
14:20 G-12 200 m 13:35
14:35 J-12 200 m 13:50
15:15 G-15 600 m 14:30
15:15 G-16 600 m 14:30
15:20 G-17 600 m 14:35
15:20 G-18-19 600 m 14:35
15:20 MS 600 m 14:35
15:25 G-13 600 m 14:40
15:30 G -14 600 m 14:45
15:35 J  -13 600 m 14:50
15:40 J  -14 600 m 14:55
15:45 J  -15 600 m 15:00
15:45 J  -16 600 m 15:00
15:45 J  -17 600 m 15:00
15:45 J  -18/19 600 m 15:00
15:45 KS 600 m 15:00

Tidsskjema teknisk søndag 11. februar

Start Klasse Øvelse Info Grop/matte
10:00 J-8,J-9 Kule 2,0kg
10:30 G7, G8 og G9 Kule 2,0kg
11:00 G-10 Lengde Satssone Grop 3
11:15 J-7 Kule 2,0kg
11:00 G – 12 Lengde Satssone Grop 1
11:15 G -13 Kule 3,0kg
11:15 G -14 Kule 3,0kg
12:00 G-11 Lengde Satssone Grop 3
12:00 G-17 Kule 5,0kg
12:00 G-18/19 Kule 6,0kg
12:00 MS Kule 7,26kg
12:15 J-15 Lengde Grop 1
12:45 J – 12 Kule 2,0kg
13:00 G-13 Lengde Satssone Grop 3
13:00 G-15 Lengde Grop 1
13:00 G-16 Lengde Grop 1
13:45 J-14 Kule 3,0kg
13:45 J-15 Kule 3,0kg
13:45 J-13 Lengde Grop 3
14:00 FGP Kule 2,0kg
14:00 G-15 Høyde Matte 3
14:00 G-16 Høyde Matte 2
14:00 G-17 Høyde Matte 2
14:00 G-18/19 Høyde Matte 2
14:00 MS Høyde Matte 2
14:30 J-16 Kule 3,0kg
14:30 J-17 Kule 3,0kg
14:30 J-18/19 Kule 4,0kg
14:30 KS Kule 4,0kg
14:00 G-14 Høyde Matte 2
15:00 FGP Lengde u/t Grop 3
15:15 J-13 Kule 2,0kg
15:15 J-14 Høyde Matte 3
15:15 J-16 Høyde Matte 3
15:15 J-17 Høyde Matte 3

Mulige feil bedes rapporteres til friidrettskoordinator@gneist.no